Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 60136401
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 60136401 Slam Action Latch
Item:
#1188633
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60136401 |
| Manufacturer Part # | 60136401 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60136401 Slam Action Latch



