$480.03
$564.93
Compare Price
You save
$84.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 60138802
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 60138802 Thermotat Gas 300f 625 F
Item:
#1253038
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60138802 |
| Manufacturer Part # | 60138802 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 60138802 Thermotat Gas 300f 625 F
$480.03
$564.93
You save
$84.90
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60138802 Thermotat Gas 300f 625 F

