$181.53
$213.64
Compare Price
You save
$32.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 60171901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 60171901 Solenoid Valve 24vac 1/4"npt
Item:
#1194220
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 60171901 |
| Manufacturer Part # | 60171901 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 60171901 Solenoid Valve 24vac 1/4"npt
$181.53
$213.64
You save
$32.11
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 60171901 Solenoid Valve 24vac 1/4"npt