$39.42
$46.38
Compare Price
You save
$6.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 70011262404 Pg Tbg Plt Sply 624 63 0 636
Item:
#1252900
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 70011262404 |
| Manufacturer Part # | 70011262404 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.95" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 70011262404 Pg Tbg Plt Sply 624 63 0 636
$39.42
$46.38
You save
$6.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 70011262404 Pg Tbg Plt Sply 624 63 0 636

