Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 7225-1000901-C Opt Cast Iron Grids Std 624
Item:
#1502984
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 7225-1000901-C |
| Manufacturer Part # | 7225-1000901-C |
| Height | 2.8" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 21.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 7225-1000901-C Opt Cast Iron Grids Std 624
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 7225-1000901-C Opt Cast Iron Grids Std 624