$30.34
$38.25
Compare Price
You save
$7.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 98251525101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N 98251525101 Cleaner Chrome Mkg
Item:
#1149790
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 98251525101 |
| Manufacturer Part # | 98251525101 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 7" |
| Weight | 6.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N 98251525101 Cleaner Chrome Mkg
$30.34
$38.25
You save
$7.91
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 98251525101 Cleaner Chrome Mkg

