$339.04
$399.00
Compare Price
You save
$59.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N A1100111-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N A1100111-C 35c Crs 14c Bskt Hgr
Item:
#1188641
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | A1100111-C |
| Manufacturer Part # | A1100111-C |
| Height | 1.4" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 15.2" |
| Weight | 3.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N A1100111-C 35c Crs 14c Bskt Hgr
$339.04
$399.00
You save
$59.96
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N A1100111-C 35c Crs 14c Bskt Hgr



