Free Shipping
Free Shipping
$1,019.66
$1,200.00
Compare Price
You save
$180.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N A1106402-C E7 Ext Bot Bskt Hngr
Item:
#1188642
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | A1106402-C |
| Manufacturer Part # | A1106402-C |
| Height | 0.85" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N A1106402-C E7 Ext Bot Bskt Hngr
$1,019.66
$1,200.00
You save
$180.34
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N A1106402-C E7 Ext Bot Bskt Hngr



