$60.82
$122.00
Compare Price
You save
$61.18
(50%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N A3316302-C Stp Chan 35c Tk
Item:
#1146612
Technical details
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | A3316302-C |
| Manufacturer Part # | A3316302-C |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 23" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Magikitch'N A3316302-C Stp Chan 35c Tk
$60.82
$122.00
You save
$61.18
(50%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N A3316302-C Stp Chan 35c Tk

