$254.23/Pack
$510.00
Compare Price
You save
$255.77
(50%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket .
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N A6667101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N A6667101 Filter Envelopes 100
Item:
#1203571
Technical details
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | A6667101 |
| Manufacturer Part # | A6667101 |
| Height | 5" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 19.5" |
| Weight | 24.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Magikitch'N A6667101 Filter Envelopes 100
$254.23/Pack
$510.00
You save
$255.77
(50%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N A6667101 18-1/2" X 20-1/2", Pitco

