Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Pitco aftermarket .
- Engineered to match existing Pitco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Pitco B3801601
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B3801601 Hinge
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B3801601 |
| Manufacturer Part # | B3801601 |
| Height | 0.6" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B3801601 Lower Right Door Hinge, 2-1/2" X 2" 1 3/8" Slotted Holes With 1/4" Stud, Pitco Fryer E12 E14 E14b E14x E18 E18b E7 E7b

