$132.56
$156.00
Compare Price
You save
$23.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B3801901-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B3801901-C Rh Kit Sg Hng
Item:
#1146719
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B3801901-C |
| Manufacturer Part # | B3801901-C |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B3801901-C Rh Kit Sg Hng
$132.56
$156.00
You save
$23.44
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B3801901-C Rh Kit Sg Hng



