$194.58
$229.00
Compare Price
You save
$34.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B3801903-C Rh Kit Sspg Hng
Item:
#1188685
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B3801903-C |
| Manufacturer Part # | B3801903-C |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 4.1" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B3801903-C Rh Kit Sspg Hng
$194.58
$229.00
You save
$34.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B3801903-C Rh Kit Sspg Hng



