$638.98
$752.00
Compare Price
You save
$113.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B3900701
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B3900701 Set W/hdw 6 (4 Pack) Leg
Item:
#1188688
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B3900701 |
| Manufacturer Part # | B3900701 |
| Height | 3.6" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B3900701 Set W/hdw 6 (4 Pack) Leg
$638.98
$752.00
You save
$113.02
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B3900701 Set W/hdw 6 (4 Pack) Leg



