$222.88
$262.30
Compare Price
You save
$39.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B4511101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B4511101 Bskt Assy Rte Wr/g Boston Mkt
Item:
#1188573
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B4511101 |
| Manufacturer Part # | B4511101 |
| Height | 1.55" |
| Width | 13.8" |
| Depth | 16.15" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B4511101 Bskt Assy Rte Wr/g Boston Mkt
$222.88
$262.30
You save
$39.42
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B4511101 Bskt Assy Rte Wr/g Boston Mkt



