$160.59
$189.00
Compare Price
You save
$28.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B4511901
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B4511901 Rk Tu Sg18 Wr/g
Item:
#1188574
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B4511901 |
| Manufacturer Part # | B4511901 |
| Height | 2" |
| Width | 18" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B4511901 Rk Tu Sg18 Wr/g
$160.59
$189.00
You save
$28.41
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B4511901 Rk Tu Sg18 Wr/g
