$248.12
$292.00
Compare Price
You save
$43.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B5006201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B5006201 Fl Hs Hndl Wldmt Sg Accs
Item:
#1188693
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B5006201 |
| Manufacturer Part # | B5006201 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B5006201 Fl Hs Hndl Wldmt Sg Accs
$248.12
$292.00
You save
$43.88
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B5006201 Fl Hs Hndl Wldmt Sg Accs



