Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B5601702-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B5601702-C 14r L Hgr Wldmt Rh 14 L B/l
Item:
#1188742
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B5601702-C |
| Manufacturer Part # | B5601702-C |
| Height | 6.9" |
| Width | 9" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B5601702-C 14r L Hgr Wldmt Rh 14 L B/l
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B5601702-C 14r L Hgr Wldmt Rh 14 L B/l

