Free Shipping
Free Shipping
$948.28
$1,116.00
Compare Price
You save
$167.72
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B6663901 Clip Ppr Wldmt Sfd Fltr
Item:
#1146723
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B6663901 |
| Manufacturer Part # | B6663901 |
| Height | 4" |
| Width | 17" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 6.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B6663901 Clip Ppr Wldmt Sfd Fltr
$948.28
$1,116.00
You save
$167.72
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B6663901 Clip Ppr Wldmt Sfd Fltr



