$524.27
$617.00
Compare Price
You save
$92.73
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B6665101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B6665101 Drn Line Wldmt Sg Fltr Elb
Item:
#1188581
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B6665101 |
| Manufacturer Part # | B6665101 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B6665101 Drn Line Wldmt Sg Fltr Elb
$524.27
$617.00
You save
$92.73
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B6665101 Drn Line Wldmt Sg Fltr Elb



