Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B6751101
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B6751101 Spinal Tap Lower Dg Wrg
Item:
#1188750
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B6751101 |
| Manufacturer Part # | B6751101 |
| Height | 2.95" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B6751101 Spinal Tap Lower Dg Wrg



