Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket .
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N B7510006
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B7510006 Conversion Kit
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B7510006 |
| Manufacturer Part # | B7510006 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B7510006 Nat To Lp Conversion Kit, Red Cap Adj Screw Spring For Lp Conversion Sticker For, Use On 700 Series Valves, 6ea #55 Burner Orifices And Lp Pilot Orifice

