Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B8704601-C
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N B8704601-C Add Dvi Heritage Kit E14 S Upgrade
Item:
#1188583
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B8704601-C |
| Manufacturer Part # | B8704601-C |
| Height | 2.5" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N B8704601-C Add Dvi Heritage Kit E14 S Upgrade
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B8704601-C Add Dvi Heritage Kit E14 S Upgrade



