$112.65
$165.72
Compare Price
You save
$53.07
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket .
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N MKPS-B8706102-CL
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N MKPS-B8706102-CL Switch Kit
Item:
#1150696
Technical details
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | MKPS-B8706102-CL |
| Manufacturer Part # | MKPS-B8706102-CL |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Magikitch'N MKPS-B8706102-CL Switch Kit
$112.65
$165.72
You save
$53.07
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N MKPS-B8706102-CL Switch Kit

