Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Groen aftermarket .
- Engineered to match existing Groen units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Groen P5045007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N P5045007 Signal Light 11/16" Red 250v
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | P5045007 |
| Manufacturer Part # | P5045007 |
| Height | 2.2" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N P5045007 Red Signal Lamp Assembly 250v [ Fits Hole 11/16" ], [1/4" Tabs ] [color Red], [type Hat Dome ][ Bezel Chrome] [ Fastener Lock Nut/washer], For Bulb Only Use # 38-1015, Groen Fpc Cfpc Nfpc, Market Forge

