Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Magikitch'N P5045040 Signal Light 1/2" X 1 1/8" Red 28v Fits Pitco
| Fits with Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | P5045040 |
| Manufacturer Part # | P5045040 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N P5045040 Signal Light 28v [ Fits Hole 1/2" X 1-1/8" ], [ 1/4" Tabs ] [color Red] [ Type Hat Flat ], [ Bezel Black] [ Fastener Lock Tabs], Pitco Fryer
