Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N P5046965
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N P5046965 208v Ppe14 P Element Tublr 6kw
Item:
#1187419
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | P5046965 |
| Manufacturer Part # | P5046965 |
| Height | 1.05" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 15.9" |
| Weight | 4.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N P5046965 208v Ppe14 P Element Tublr 6kw
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N P5046965 208v Ppe14 P Element Tublr 6kw



