$520.02
$612.00
Compare Price
You save
$91.98
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N P5047217
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N P5047217 Sw Float Elec Assy
Item:
#1188696
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | P5047217 |
| Manufacturer Part # | P5047217 |
| Height | 2.15" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N P5047217 Sw Float Elec Assy
$520.02
$612.00
You save
$91.98
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N P5047217 Sw Float Elec Assy



