Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PP10392
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N PP10392 Probe
Item:
#1182660
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | PP10392 |
| Manufacturer Part # | PP10392 |
| Height | 1" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N PP10392 Probe With Fitting And Connector, Pitco

