$135.11
$159.00
Compare Price
You save
$23.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PP10916
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N PP10916 Cprsn Cr Temp Probe Ftg
Item:
#1188588
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | PP10916 |
| Manufacturer Part # | PP10916 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N PP10916 Cprsn Cr Temp Probe Ftg
$135.11
$159.00
You save
$23.89
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N PP10916 Cprsn Cr Temp Probe Ftg



