Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N PS-6799-1287707
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N PS-6799-1287707 Tu Plt 648 Ce/s Rh
Item:
#1503102
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | PS-6799-1287707 |
| Manufacturer Part # | PS-6799-1287707 |
| Height | 1" |
| Width | 9.85" |
| Depth | 22.8" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N PS-6799-1287707 Tu Plt 648 Ce/s Rh
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N PS-6799-1287707 Tu Plt 648 Ce/s Rh