Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N SK6-1532404
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N SK6-1532404 Grease Box/drawer Mkg Ob
Item:
#1838029
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | SK6-1532404 |
| Manufacturer Part # | SK6-1532404 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N SK6-1532404 Grease Box/drawer Mkg Ob
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N SK6-1532404 Grease Box/drawer Mkg Ob