Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N SM6-1000401
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N SM6-1000401 Opt Water Tub Set Dp 624
Item:
#1502990
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | SM6-1000401 |
| Manufacturer Part # | SM6-1000401 |
| Height | 2.5" |
| Width | 20" |
| Depth | 31" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N SM6-1000401 Opt Water Tub Set Dp 624
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N SM6-1000401 Opt Water Tub Set Dp 624