$176.63
$207.88
Compare Price
You save
$31.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Magikitch'N .
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N SM6-1306903
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Magikitch'N SM6-1306903 W/a Sd Baf Sprt Otr Lh
Item:
#1503217
Technical details
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | SM6-1306903 |
| Manufacturer Part # | SM6-1306903 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 5.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Magikitch'N SM6-1306903 W/a Sd Baf Sprt Otr Lh
$176.63
$207.88
You save
$31.25
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N SM6-1306903 W/a Sd Baf Sprt Otr Lh