$18.08
$20.90
Compare Price
You save
$2.82
(13%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Malish 1299 Brush Pot (20" Wht Nylon)
Item:
#1325068
Technical details
| Manufacturer | Malish |
|---|---|
| Model Number | 1299 |
| Manufacturer Part # | 1299 |
| Height | 3.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 21.75" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Malish 1299 Brush Pot (20" Wht Nylon)
$18.08
$20.90
You save
$2.82
(13%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Malish 1299 Brush Pot (20" Wht Nylon)