$100.15
$104.00
Compare Price
You save
$3.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Malish 183209 Blue Deck Grout Brush
Item:
#1502464
Technical details
| Manufacturer | Malish |
|---|---|
| Model Number | 183209 |
| Manufacturer Part # | 183209 |
| Height | 3.65" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Malish 183209 Blue Deck Grout Brush
$100.15
$104.00
You save
$3.85
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Malish 183209 Blue Deck Grout Brush