$36.57
$53.80
Compare Price
You save
$17.23
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000000022
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000000022 Start Capacitor 330 Vac
Item:
#1206312
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000000022 |
| Manufacturer Part # | 000000022 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000000022 Start Capacitor 330 Vac
$36.57
$53.80
You save
$17.23
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000000022 Start Capacitor 330 Vac
