$185.17
$272.40
Compare Price
You save
$87.23
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000000443
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000000443 Air Compressor 230v/50 6 0hz/1p
Item:
#1206093
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000000443 |
| Manufacturer Part # | 000000443 |
| Height | 5.05" |
| Width | 6.7" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 1.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000000443 Air Compressor 230v/50 6 0hz/1p
$185.17
$272.40
You save
$87.23
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000000443 Air Compressor 230v/50 6 0hz/1p

