$458.91
$675.10
Compare Price
You save
$216.19
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000000444
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000000444 Dual Air Comp. 230v/50 6 0hz/1p
Item:
#1206712
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000000444 |
| Manufacturer Part # | 000000444 |
| Height | 5.05" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 2.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000000444 Dual Air Comp. 230v/50 6 0hz/1p
$458.91
$675.10
You save
$216.19
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000000444 Dual Air Comp. 230v/50 6 0hz/1p

