$9.11
$13.40
Compare Price
You save
$4.29
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 0000007053
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 0000007053 Probe Wtr Lvl Holder
Item:
#1150321
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 0000007053 |
| Manufacturer Part # | 0000007053 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 0000007053 Probe Wtr Lvl Holder
$9.11
$13.40
You save
$4.29
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 0000007053 Probe Wtr Lvl Holder

