Free Shipping
Free Shipping
$2,414.81
$3,552.40
Compare Price
You save
$1,137.59
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000002783
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000002783 Dice Evap Asm S1450c/i 1470
Item:
#1206069
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000002783 |
| Manufacturer Part # | 000002783 |
| Height | 11" |
| Width | 25" |
| Depth | 28" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000002783 Dice Evap Asm S1450c/i 1470
$2,414.81
$3,552.40
You save
$1,137.59
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000002783 Dice Evap Asm S1450c/i 1470
