Free Shipping
Free Shipping
$989.23
$1,455.23
Compare Price
You save
$466.00
(32%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000003919
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000003919 Compressor 115/60/1 S420 /450
Item:
#1206378
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000003919 |
| Manufacturer Part # | 000003919 |
| Height | 11" |
| Width | 13" |
| Depth | 14" |
| Weight | 35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000003919 Compressor 115/60/1 S420 /450
$989.23
$1,455.23
You save
$466.00
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000003919 Compressor 115/60/1 S420 /450

