$311.85
$482.90
Compare Price
You save
$171.05
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000005579
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000005579 Motor Condenser Fan
Item:
#1206720
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000005579 |
| Manufacturer Part # | 000005579 |
| Height | 4.88" |
| Width | 6.38" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 5.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000005579 Motor Condenser Fan
$311.85
$482.90
You save
$171.05
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000005579 Motor Condenser Fan

