$311.00
$457.50
Compare Price
You save
$146.50
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000006515
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000006515 Float Chamber
Item:
#1206568
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000006515 |
| Manufacturer Part # | 000006515 |
| Height | 5.1" |
| Width | 6.65" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000006515 Float Chamber
$311.00
$457.50
You save
$146.50
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000006515 Float Chamber

