$183.14
$283.60
Compare Price
You save
$100.46
(35%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000007028
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000007028 Service Valve Sol Evul3 230v 3
Item:
#1206879
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000007028 |
| Manufacturer Part # | 000007028 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000007028 Service Valve Sol Evul3 230v 3
$183.14
$283.60
You save
$100.46
(35%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000007028 Service Valve Sol Evul3 230v 3

