$43.11
$89.00
Compare Price
You save
$45.89
(52%)
Unit price
/
Unavailable
Only 4 Available order soon!
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc aftermarket .
- Engineered to match existing Manitowoc units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Manitowoc -000007052
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc -000007052 Probe Water Level W/ Harness
Item:
#1325690
60+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | -000007052 |
| Manufacturer Part # | -000007052 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Manitowoc -000007052 Probe Water Level W/ Harness
$43.11
$89.00
You save
$45.89
(52%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc -000007052 Probe Water Level W/ Harness
