$45.42
$66.82
Compare Price
You save
$21.40
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000007174
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000007174 Harness Control Box 230v /50hz
Item:
#1206584
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000007174 |
| Manufacturer Part # | 000007174 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000007174 Harness Control Box 230v /50hz
$45.42
$66.82
You save
$21.40
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000007174 Harness Control Box 230v /50hz