$165.14
$242.94
Compare Price
You save
$77.80
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000007222
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000007222 Air Compressor 115v
Item:
#1151375
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000007222 |
| Manufacturer Part # | 000007222 |
| Height | 3.25" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000007222 Air Compressor 115v
$165.14
$242.94
You save
$77.80
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000007222 Air Compressor 115v

