$650.67
$957.20
Compare Price
You save
$306.53
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000007273
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000007273 Thermal Expansion Valve
Item:
#1206697
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000007273 |
| Manufacturer Part # | 000007273 |
| Height | 4.3" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 1.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000007273 Thermal Expansion Valve
$650.67
$957.20
You save
$306.53
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000007273 Thermal Expansion Valve

