$13.28
$16.75
Compare Price
You save
$3.47
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Manitowoc .
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc 000007375
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Manitowoc 000007375 Drain Tube Clamp
Item:
#1204908
Technical details
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | 000007375 |
| Manufacturer Part # | 000007375 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Manitowoc 000007375 Drain Tube Clamp
$13.28
$16.75
You save
$3.47
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc 000007375 Drain Tube Clamp